tella otel

tellaotel

Şanlıurfa Viranşehir’de hizmet veren Tella Hotel, misafirlerine konfor dolu bir konaklama deneyimi sunmakta olup, sunduğu çeşitli hizmetlerle hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarda tercih edilebilmektedir. Viranşehir’deki otel listesinden bulacağınız Tella Hotel, Viranşehir ilçe merkezinde, tüm resmi kurumlara yürüme mesafesinde, Şanlıurfa GAP Havalimanı’na 81 km, Mardin Havalimanı’na 76 km, Şanlıurfa merkeze 90 km ve Mardin merkeze 85 km, Diyarbakır’a 90 km uzaklıkta konumlanmaktadır. Tella Hotel konuklarına oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.

Tesis konuklarına konforlu bir konaklama deneyimi yaşatmakta olup toplam 46 odaya sahiptir. Tüm odalarda hijyen ön planda tutulmakta olup, düzenli temizlik yapılmaktadır.

Uygun fiyatlı Urfa otellerinden biri olan tella otel’de konuklar güne açık büfe kahvaltı hizmeti ile başlamaktadır. Tesis bünyesinde hizmet veren 1 adet a la carte restoranda gece 00.00’a kadar akşam yemeği servisi, gece 02.00’a kadar içecek servisi devam etmektedir. Tesiste alkollü içecek servisi bulunmaktadır.

İş hizmetleriyle de misafir memnuniyeti sağlayan tesiste 1 adet toplantı salonu yer almaktadır.

Özel aracı ile tesise ulaşım sağlayan konuklar ise park sorunu yaşamadan tesisin otoparkından yararlanabilmektedir.

Viranşehir’de konfor bulacağınız bir konaklama deneyimi için tesis seçiminizi yaparken Tella Hotel’i değerlendirebilir, dilerseniz tatiliniz öncesinde yerinizi geç kalmadan ayırtabilirsiniz.

Leave A Comment